wtorek, 12 lutego 2013

Zmiana kodu- 3 z przodu!

Wczoraj obchodziłam swoje kolejne, ale tym razem szczególne, bo okrągłe urodziny. Znajome przekonują mnie, że to najlepszy wiek dla kobiety:) ( na ile jest to prawdziwe pewnie się niebawem przekonam.) Póki co jakoś nie mogę się oswoić z tą trójką z przodu, nie wiem kiedy ten czas zleciał i szczerze mówiąc cały czas czuję się jakbym miała jakieś dwadzieścia parę lat. Jakoś mnie tak naszło na podsumowania i przemyślenia krótko przed urodzinami i mam poczucie pewnego niedosytu w takim sensie, że jak na swoje lata to jeszcze niewiele osiągnęłam, no ale nie ma co się nad tym tematem rozwodzić, jeszcze wiele przede mną, trzeba brać życie "za rogi" i dążyć do spełniania marzeń, może faktycznie życie dojrzałej kobiety zaczyna się po 30-stce?:D
Nie miałam w planach jakiejś większej imprezy z okazji urodzin, ale mąż namówił mnie i tym sposobem ostatni weekend karnawału połączyliśmy z moimi urodzinami, towarzystwo dopisało, choć zabrakło kilku bliskich osób to i tak było trochę ponad 20 osób i tańce hulańce do rana w jednej z poznańskich knajpek. Bawiliśmy się super i wzruszył mnie fakt, że mam tylu wspaniałych ludzi wokół siebie, bo ostatnio wydawało mi się, że już mało kto o mnie pamięta...Dostałam cudowne prezenty, pochwalę się kilkoma:

mój ukochany zapach od Męża        

  super niespodzianka od przyjaciół:)       
pachnący zestaw od dziewczyn z pracy. 
gra planszowa na zimowe wieczory

coś dla zdrowia- ten karnet bardzo mnie cieszy.


5 komentarzy:

 1. Najlepszego! same fajne prezenty :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Iza - spóźnione, ale szczere życzenia - szczęścia, spełnienia marzeń, miłości, radości:)
  Potwierdzam - to jest cudowny wiek, naprawdę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Haaalo! Jak tam po urodzinach? Co słychać?

  OdpowiedzUsuń
 4. E...teraz mam mega balkon i zadnego z niego pozytku. Kiepski widok i halas. A tam jeat okno balkonowe i takie hmmm..no nie wiem jak to nazwac ale pranie bedzie gdzie wieszac. Zreszta ... Balkon na dziesiatym pietrze ? Nie.dziekuje. Przezje bez. Do zobaczenia w czwartek ....nie moge sie doczekac !!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja juz tez mam trójkę z przodu :/ i wcale mi z tym dobrze nie jest :( ach...

  OdpowiedzUsuń